warsztaty fotografii w drodze – Tajlandia

Jaka jest Tajlandia? Jaką ją chcemy widzieć? Która fotowyprawa będzie dla Ciebie? Czy ta, w której przeniesiemy się w świat duchowości odwiedzając świątynie i klasztory buddyjskie? A może wolisz coś wręcz odwrotnego? Szalony festiwal Songkran, podczas którego woda leje się strumieniami i wiadrami, więc aparaty koniecznie trzeba uszczelnić;) A na dokładkę warsztaty street photo w egzotycznym Bangkoku – rano spacer po kwiatowym bazarze, a po zachodzie Słońca chaotyczną Khaosan Road. A może coś jeszcze zgoła odmiennego – jeśli bliska Ci dzika przyroda to ją też można odnaleźć w Tajlandii – dżungla, dzikie zwierzęta, rajskie plaże i turkusowe morze Andamańskie. DOŁĄCZ DO NAS!

Czas trwania: 5-7 dni
Ilość uczestników: 4-7 osób
Prowadzący: Jolanta i Maciej Adamczewscy

Propozycje miejsc*
1. północna Tajlandia / m.in. miejski fotoreportaż w Chiang Mai, Pai i okolicach, klasztory buddyjskie, nocne markety.
2. Bangkok – Ayutthaya – park narodowy Khao Yai / miejski fotoreportaż, bazary, buddyjskie świątynie, dżungla.
3. warsztaty fotoreportażu ulicznego podczas Songkran – najważniejszego i najbardziej mokrego święta w Azji Płd.-Wsch. / Khon Kaen / połowa kwietnia.

Koszt: 2300 – 3200 zł w zależności od miejsc i czasu trwania**

Propozycje terminów przedstawimy jak tylko sytuacja na świecie (w związku z covid) unormuje się na tyle, że podróż do Tajlandii będzie możliwa i bezpieczna.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach należy poinformować nas o tym korzystając z formularza w menu KONTAKT lub mailem na adres: akademiafotografiiwdrodze@gmail.com

* O tym, które miejsca odwiedzimy ustalimy bliżej terminu i na spotkaniu organizacyjnym. Ewentualne decyzje o zmianach podejmują prowadzący warsztaty.
** Cena NIE ZAWIERA kosztów transportu, opłat za noclegi, wyżywienia i ubezpieczenia.